Nasze zalety

  • Szeroka oferta ponad 8000 pozycji
  • Tylko markowe i bezpieczne produkty
  • Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni
  • Fachowa pomoc i doradztwo
  • Szybkie zakupy bez rejestracji
  • Bezpłatna dostawa od 300zł*
Rzetelna Firma

Niedostępny

Koszty wysyłki: od 16,00 zł

Cena:

295,00 zł

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny

Podaj wynik działania 6 + 1:

Fisher Price Zamek warowny Rycerza Andrzeja

Kod produktu: Y2446

Producent: Fisher Price

Wiek: od 3 do 7 lat

Ocena produktu: Bądź pierwszy, dodaj ocenę »

Opis produktu

Zamek warowny Rycerza Andrzeja z serii Fisher Price Imaginext zachwyca światłami i dźwiękami, a nawet ostrzega rycerzy przed atakiem! W magiczny sposób wykrywa, gdy zbliżają się smoki lub wroga armia i ich jej machiny bojowe. Zamek jest rozkładany i powiększa z 50 cm do 106 cm!

Figurki po umieszczeniu na dyskach uruchamiają dodatkowe funkcje. Przekręcenie środkowego dysku – zamek przygotuje się do obrony. Działo wysunie się, zamkną się okiennice, środkowe ściany uniosą się, aby chronić wnętrze zamku, a most zwodzony się zamknie. Słychać przy tym efekty dźwiękowe! Każde przekręcenie dysku w zewnętrznych wieżach zamyka okiennice, aby przygotować się do obrony!!

W zestawie znajduje się: zamek, 3 dyski uruchamiane figurkami, 2 katapulty, 1 działo w technologii „Turn Tech” z dwoma pociskami, 3 figurki rycerzy z hełmami i tarczami, 8 dysków do miotania z wyrzutni, skrzynia ze skarbami, 2 drabiny, 4 chorągwie.


Cechy produktu

Wiek od 3 do 7 lat
Seria Fisher Price Imaginext
Materiał plastik
Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3. roku życia.
Istnieje możliwość połknięcia małych części.
Fisher Price

Fisher Price

Firma Fisher Price działa od 1930 roku. Jest jednym z wiodących światowych producentów wyposażenia i zabawek dla niemowląt i przedszkolaków. Fisher Price działa w 145 krajach. Zabawki charakteryzuje niepowtarzalny styl, innowacyjność i solidne wykonanie. Firma szczególnie dba o względy bezpieczeństwa. Wszystko po to aby zabawa była wartościowa i sprawiała dzieciom wiele radości.

Wśród popularnych serii tego producenta znajdują się: Brilliant Basics, Discover’n Grow, Go Baby Go, Imaginext, Ucz się i śmiej, Little People i inne.

Podoba się? Podziel się informacją ze znajomymi!

Powiadom znajomego

Płatności obsługuje PayU Projekt JJ studio graficzne engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS