Dostępność produktów

Każdy produkt w naszym sklepie posiada informację o przybliżonym czasie oczekiwania na jego wysłanie. Czas podany jest w dniach roboczych (poniedziałek – piątek). Czas realizacji liczy się od kolejnego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia. Jeśli zamówienie zostało złożone w święto lub w weekend, to czas realizacji zamówienia rozpocznie się od najbliższego dnia roboczego.

Typy dostępności w naszym sklepie:

  • od ręki – produkt znajduje się na naszym podręcznym magazynie (odbiór osobisty możliwy jest jeszczetego samego dnia po potwierdzeniu zamówienia przez obsługę sklepu, wysyłka zamówienia nastąpi maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych)
  • 24 – 48 h – produkt zostanie ściągnięty z magazynu zewnętrznego do 48 godzin
  • 3 do 5 dni – produkt zostanie ściągnięty z magazynu zewnętrznego do 5 dni roboczych
  • na zamówienie – produkt jest zamawiany u dostawcy indywidualnie dla naszego Klienta. Ten typ dostępności w naszym sklepie dotyczy głównie mebli. Czas oczekiwania na zamówienie zależy od cyklu produkcyjnego producenta. Orientacyjne czasy oczekiwania są podane przy produkcie i są potwierdzane przez obsługę sklepu.
  • niedostępny – produktu nie mamy w naszym magazynie i nie jest dostępny u naszych dostawców.

W przypadku zamówienia złożonego z kilku produktów, wysyłamy je w jednej przesyłce. Liczy się wówczas najdłuższy czas oczekiwania na wybrane produkty. Na życzenie Klienta istnieje możliwość wysłania zamówienia w 2 lub więcej paczkach, w tym przypadku koszty wysyłki są liczone dla każdej paczki osobno.

W przypadku płatności przelewem doliczany jest czas oczekiwania na zaksięgowanie kwoty na naszym koncie.

Dokładamy wszelkich starań, żeby podane czasy realizacji były jak najbardziej dokładne, a czas oczekiwania na przesyłkę jak najkrótszy. W przypadku gdy zamawiany jest produkt z małą liczbą sztuk, może się zdarzyć, że w momencie realizacji zamówienie produkt nie będzie już dostępny lub dostępne będzie mniej sztuk. Klient jest wówczas natychmiast o tym informowany i proszony o podjęcie decyzji dotyczącej dalszej realizacji zamówienia.

Płatności obsługuje PayU Projekt JJ studio graficzne engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS