Metody wysyłki

W naszym sklepie masz 3 możliwości otrzymania zamówienia:

 • Wysyłka Pocztą Polską – paczki wysyłane są jako priorytet i na ogół są dostarczane w ciągu 2 – 5 dni roboczych (poniedziałek – piątek) od dnia nadania. Zamówienia do 2 szt. mniejszych przedmiotów wysyłane są listem poleconym. W okresie szczytu przed Bożym Narodzeniem czas dostawy w wyjątkowych sytuacjach może wydłużyć się nawet do 10 dni roboczych.
  Koszty dostawy są podane na osobnej stronie.
 • Wysyłka firmą kurierską DPD – paczki dostarczane są w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia nadania. Zamówienia są dostarczane na ternie Polski w godzinach 8-16 w dni robocze od poniedziałku do piątku. W czasie składania zamówienia najlepiej podać adres, pod którym kurier zastanie Odbiorcę w godzinach dostaw np. adres pracy. Kurier nie ma obowiązku telefonicznego kontaktu przed dostarczeniem zamówienia.
  Istnieje możliwość dostarczenia zamówienia w godzinach późniejszych lub w sobotę (tylko wybrane większe miasta) za dodatkową dopłatą 50% kosztów dostawy.
  Koszty dostawy są podane na osobnej stronie.
 • Odbiór osobisty – możliwy w Punkcie Odbioru przy ulicy Kazimierskiej 15 we Wrocławiu (osiedle Biskupin, informacje jak do nas trafić). Po skompletowaniu zamówienia kontaktujemy się z Klientem (mailowo lub telefonicznie) i informujemy o możliwości odbioru zamówienia. Na miejscu możliwa jest płatność tylko gotówką.
  UWAGA: na miejscu jest dostępny od ręki tylko wybrany asortyment oznaczony na stronie internetowej statusem „od ręki”. Jeśli chcesz, żeby został dla Ciebie zarezerwowany, to złóż zamówienie na stronie lub zadzwoń i poproś o odłożenie wybranego produktu. W przeciwnym wypadku może się okazać, że w momencie przybycia do sklepu produkt jest już zarezerwowany dla innego klienta lub został sprzedany.
Płatności obsługuje PayU Projekt JJ studio graficzne engine Alston.pl - sklepy internetowe, systemy CMS